O nas

Tu Ola i Mohamed, razem tworzymy polegytravels. Od 10 lat podróżujemy po świecie i odwiedziliśmy już 35 państw na 3 kontynentach. W sierpniu 2020 roku zostawiliśmy pracę w korporacji w Polsce i wyjechaliśmy w podróż z biletem w jedną stronę do Stambułu. Później zamieszkaliśmy na Malcie i w Egipcie. Możesz obserwować nas też na Instagramie, Facebooku oraz na naszym kanale na YouTube.

 

Statystyki bloga i mediów społecznościowych

 

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 


Doświadczenie w blogosferze

Tworzymy w blogosferze już od ponad 6 lat. Piszemy teksty, robimy zdjęcia i nagrywamy filmy z podróży. Tworzymy treści wysokiej jakości.


Zaangażowana społeczność

Nasi czytelnicy i obserwatorzy nie są anonimowymi i przypadkowymi osobami. To ludzie, którzy angażują się z naszą działalność w sieci i cenią sobie wysokiej jakości treści oraz nasze podróżnicze doświadczenie.


Doświadczenie w podróżowaniu

Podróżujemy wspólnie od 10 lat. Przez ten czas odwiedziliśmy już 35 państw na 3 kontynentach. Organizujemy swoje kilkutygodniowe podróże po Europie samochodem oraz korzystamy z ofert tanich lotów.


Uczciwość i rzetelność

Polecamy naszym obserwatorom tylko te miejsca i atrakcje, które nam samym się podobają. To samo robimy z produktami. Rekomendujemy to co sami przetestowaliśmy i czego używamy w podróży. Dzięki temu czytelnicy mają do nas zaufanie.

 

Co możemy zaoferować?

 


Prezentacja z podróży

Chętnie opowiadamy też o naszych podróżach na żywo. Możemy opowiedzieć o ponad 30 krajach na 3 różnych kontynentach, zrobić prelekcję o tanim podróżowaniu czy też o tym jak samodzielnie zorganizować podróż samochodem. Mamy już za sobą występ na Caravans Salon Poland 2019 w Poznaniu.


Testowanie i recenzja sprzętu

Korzystamy w podróży z różnego rodzaju sprzętu zarówno do robienia zdjęć, nagrywania vlogów czy też do biwakowania. Chcesz żebyśmy przetestowali twój produkt i go zrecenzowali? Możemy napisać o nim cały artykuł, pokazać we vlogu oraz zrobić sesję zdjęciową produktu w podróży i opublikować w naszych mediach społecznościowych: na Facebooku oraz Instagramie.


Napisanie artykułu

Możemy zaoferować napisanie artykułu lub serii artykułów promujących dane miasto, region czy atrakcję turystyczną. Często polecamy miejsca warte odwiedzenia, gadżety ułatwiające podróż czy też miejsca noclegowe. Twój produkt lub marka może pojawić się w naszych relacjach z podróży.


Promocja marki w mediach społecznościowych

Poza blogiem możemy promować miejsca, markę i produkty w naszych mediach społecznościowych. Tworzymy również na Facebooku, Instagramie i YouTube co daje nam możliwość dotarcia do szerszej społeczności. Możemy zrobić zdjęcia, które opublikujemy na naszym fan page’u, inastories lub nakręcić cały promocyjny film, który opublikujemy później na naszym kanale na YouTube.

Polegytravels w mediach