Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie w blogosferze

Prowadzimy bloga już od 8 lat. Piszemy teksty, robimy zdjęcia i nagrywamy filmy z podróży. Tworzymy treści wysokiej jakości.

Zaangażowana społeczność

Nasi czytelnicy i obserwatorzy nie są anonimowymi i przypadkowymi osobami. To ludzie, którzy angażują się z naszą działalność w sieci i cenią sobie wysokiej jakości treści oraz nasze podróżnicze doświadczenie.

Doświadczenie w podróżowaniu

Podróżujemy wspólnie od 12 lat. Przez ten czas odwiedziliśmy już 44 kraje na 3 kontynentach. Samodzielnie organizujemy kilkutygodniowe podróże po Europie vanem oraz wyjazdy do Azji czy krajów arabskich.

Uczciwość i rzetelność

Polecamy naszym obserwatorom tylko te miejsca i atrakcje, które nam samym się podobają. To samo robimy z produktami. Rekomendujemy to co sami przetestowaliśmy i czego używamy w podróży. Dzięki temu czytelnicy mają do nas zaufanie.

Co możemy zaoferować?

Prezentacja z podróży

Chętnie opowiadamy o naszych podróżach na żywo. Możemy opowiedzieć o ponad 40 krajach na 3 różnych kontynentach, zrobić prelekcję o tanim podróżowaniu czy też o tym jak samodzielnie zorganizować podróż samochodem po Europie. Mamy już za sobą występ na Caravans Salon Poland 2019 w Poznaniu.

Testowanie i recenzja sprzętu

Korzystamy w podróży z różnego rodzaju sprzętu zarówno do robienia zdjęć, nagrywania vlogów czy też do biwakowania. Chcesz żebyśmy przetestowali twój produkt i go zrecenzowali? Możemy napisać o nim cały artykuł, pokazać we vlogu oraz zrobić sesję zdjęciową produktu w podróży i opublikować w naszych mediach społecznościowych: na Facebooku oraz Instagramie.

Napisanie artykułu

Możemy zaoferować napisanie artykułu lub serii artykułów promujących dane miasto, region czy atrakcję turystyczną. Często polecamy miejsca warte odwiedzenia, gadżety ułatwiające podróż czy też miejsca noclegowe. Twój produkt lub marka może pojawić się w naszych relacjach z podróży.

Promocja marki w mediach społecznościowych

Poza blogiem możemy promować miejsca, marki i produkty w naszych mediach społecznościowych. Tworzymy również na Facebooku, Instagramie i YouTube co daje nam możliwość dotarcia do szerszej społeczności. Możemy zrobić zdjęcia, które opublikujemy na naszym fan page’u, stories, które trafią na Instagram lub nakręcić cały promocyjny film, który opublikujemy później na naszym kanale na YouTube.

STATYSTYKI

Mówią o nas

Masz propozycję współpracy?

Skontaktuj się z nami na [email protected]

Co nowego na blogu?