Kim jesteśmy

 

 

 

 

Witamy serdecznie na naszym blogu 🙂 Jeśli tu trafiłeś/trafiłaś to wiedz, że bardzo się z tego cieszymy i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Jesteśmy polsko-egipską parą, która uwielbia podróżować. Założyliśmy bloga aby móc w jednym miejscu opisywać miejsca które zwiedziliśmy oraz dzielić się tymi doświadczeniami z perspektywy Polki i Egipcjanina. Chociaż nie zawsze możemy podróżować tyle ile byśmy chcieli to udało nam się odwiedzić kilka ciekawych miejsc. Za nami już wspólnie odwiedzone Włochy, dwukrotnie Francja, Indie, Niemcy, Liechtenstein, Węgry, Hiszpania, Słowenia oraz oczywiście Egipt i Polska. Podróżujemy wspólnie od ponad 4 lat, ale wcześniej każde z nas zwiedziło też kawałek świata. Jeździmy w różne miejsca, korzystamy z różnych środków transportu, lubimy poznawać nowych ludzi i ich zwyczaje. Szybko okazało się, że blog nie będzie tylko o zwiedzaniu ale również o kulturowych i językowych aspektach podróży a czasem o urokach związków mieszanych ponieważ w naszym przypadku jest to nieodłączna część podróżowania.

Tyle o nas razem a poza tym:

Ola – jest magistrem filologii hiszpańskiej, miłośniczką języków obcych i… pocztówek 🙂 Poza tym bardziej zorganizowaną częścią naszej dwójki. Wszystko najlepiej jakby było na już, na teraz albo jeszcze lepiej na wczoraj 😉 Sama odwiedziłam kilkakrotnie Hiszpanię, również Węgry, Niemcy, Szwajcarię, Estonię, Holandię i Koreę Południową.

Mohamed – jest Egipcjaninem 😉 I to powinno wystarczyć, bo oznacza że jest tą spokojniejszą osobą która (często bezskutecznie) tłumaczy mi, że nie można być wszędzie w tym samym czasie a przyjemności podróży należy sobie dawkować. Jest odpowiedzialny za sprawy techniczne związane z blogiem i często za zdjęcia 🙂 Przed rozpoczęciem naszych wspólnych podróży był w Chinach, RPA, Hong Kongu oraz w wielu krajach europejskich: Niemcy, Holandia, Austria, Wielka Brytania. Uzależniony od piłki nożnej.

Jeśli masz jakieś uwagi, chcesz się z nami podzielić swoją opinią dotyczącą bloga skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

 
Booking.com

%d bloggers like this:
Inline
Inline